logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Tuzla Lotnisko

Strona główna > Bosnia > Wynajem aut Tuzla Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Tuzla Lotnisko. Wynajem samochodów na Tuzla Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Tuzla Lotnisko guide

Wynajem aut Tuzla Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Tuzla Lotnisko

Międzynarodowe lotnisko Tuzla jest również znany lokalnie jako Međunarodni Aerodrom Tuzli (kod IATA: TZL) i International Lotnisko Tuzli. Lotnisko służy jako tanie linie taryfy na podróże regionalnym poprzez Europie Środkowej i Wschodniej. Obsługiwane przez Wizz Air, liczne krajowe i trzy bezpośrednie połączenia międzynarodowe są dostępne Bośnia i Hercegowina Region.Loty dostępne są od poniedziałku do soboty, z niektórych lotów wykonywanych od poniedziałku do piątku. Podróżujący powinni sprawdzić rozkłady odjazdów uzyskać informacje o lotach. Położony w centrum miasta wschodniej części kraju, jego jeden pas startowy i Terminal ustanowić ograniczone usługi krajowe i międzynarodowe. Lotnisko obsługuje ok. 29.000 pasażerów w ciągu roku.

Linie lotnicze i połączenia

Działają przez trzech przewoźników międzynarodowego lotniska Tesla i obejmują Wizz Air, Freebird Airlines i AlMasria Uniwersalny Airlines. Wizz Air zapewnia miejsc Bazylea / Mulhouse, Malmö i Göteborg City.Sezonowe loty czarterowe są przez AlMasria i Freebird i obejmować cele do Kairu, Egipt i Antalya, Turcja.

Udogodnienia Lotnisko

Stosunkowo małe lotnisko oferuje szereg usług w jego jednym budynku terminalu, który ma moc szczytową 350 pasażerów. Główne cechy to dział pierwszej pomocy, poczta i kantor. Podróżujący będą także cieszyć się restauracja i bar przekąskowy oraz kilka kiosków. Zaginione i znalezione, usługi dla osób niepełnosprawnych pasażerów i usług gastronomicznych dostępne są również na lotnisku. Usługi wynajmu samochodów.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu