logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Dubrownik Lotnisko

Strona główna > Chorwacja > Wynajem aut Dubrownik Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Dubrownik Lotnisko. Wynajem samochodów na Dubrownik Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Dubrownik Lotnisko guide

Wynajem aut Dubrownik Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Dubrownik Lotnisko

Międzynarodowe Lotnisko Dubrownik jest znana przez mieszkańców jako (kod IATA: DBV) Čilipi lotniska jako jeden z największych w Chorwacji. Znajduje się na bardzo południowym krańcu kraju, wzdłuż Adriatyku, pojedynczy pas startowy i jego głównym terminala zapewniają głównym ośrodkiem Chorwacja Airlines. Lotnisko przeszedł poważne modernizacje i remonty w 2010 roku z dodatkową rozbudowę i modernizacje planowane na okres po 2015 roku. Rozbudowa obejmuje nowy pas startowy i cztery gwiazdki Lotnisko Hotel. Lotnisko oferuje szeroką gamę sezonowych miejsc. Turystów do regionu powinni sprawdzić, aby określić, aby sprawdzić dostępne trasy w zależności od pory roku i pogody.

Linie lotnicze i połączenia

Liczba przewoźników międzynarodowych i chorwackich obsługi lotniska i obejmują Adria Airways, Aeroflot, Air Serbia, British Airways, Croatia Airlines, Finnair, Scandinavian Airlines i Ukraina International Airlines. Należy pamiętać, że wszystkie drogi (z wyjątkiem kilku) są sezonowe. Całoroczne połączenia międzynarodowe m.in. Londyn i Monachium z dodatkowych miejsc, takich jak Belgrad, Malty, Ateny, Tel Awiw, Helsinkach, Madrycie, Brukseli, Moskwie i Bukareszcie.

Udogodnienia Lotnisko

Dubrownik Lotnisko oferuje szereg udogodnień, z jej głównego terminalu. Banku i kantor wymiany walut, punkt informacji, oraz liczne sklepy i sklepów wolnocłowych spotkać podróżnych przylatujących i odlatujących z lotniska.Usługi web check-in są dostępne. Liczba kawiarniach, księgarniach, sklepach tytoniowych, a nawet walizki usług pakowania są dostępne w terminalu. Wypożyczalnie samochodów oferują lotniska m.in. takich jak Fleet, Avis, Hertz, Budget, Sixt i Peugeot.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu