logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Paryż Lotnisko

Strona główna > Francja > Wynajem aut Paryż Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Paryż Lotnisko. Wynajem samochodów na Paryż Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Paryż Lotnisko guide

Wynajem aut Paryż Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Paryż Lotnisko

Lotnisko Paryż Charles de Gaulle jest również znany jako lotniska Riossy lub po prostu na lotnisku CDG w Paryżu. International Lotnisko (kod IATA: CDG) jest jednym z kilku, które służą metropolitalny Paryża. Jego cztery pasy startowe i dwa terminale przetwarzać ponad 62 mln pasażerów rocznie z ponad 500 tysięcy lotów. Lotnisko jest sklasyfikowany jako siódmy najbardziej ruchliwych portów lotniczych na świecie, a Francja jest największym. Lotnisko znajduje się w regionie Île-de-Francja w północno-środkowej Francji i służy jako centrum nośny dla Air France i innych głównych światowych przewoźników.

Linie lotnicze i połączenia

Jako jeden z największych portów lotniczych na świecie, lotnisko Charles de Gaulle obsługuje krajowy i międzynarodowy ruch nośnika. Air France oferuje dziesiątki lotów do miejsc krajowych i międzynarodowych. Inne główne linie lotnicze korzystające z portu lotniczego m.in. Aeroflot, Aeromexico, Air Kanada, Air China, Air India, American Airlines, Kenya Airways, Korean Air i Middle East Airlines.Popularne kierunki międzynarodowych m.in. Wiedeń, Warszawa, Tokio, Pekin, Nowy Jork, Moskwa i Meksyk. Popularne kierunki krajowe i regionalne obejmują Florencja, Nicea, Marsylia y i Bastia.

Udogodnienia Lotnisko

Peres Charles de Gaulle International Lotnisko oferuje setki sklepów, restauracji i usług lotniskowych dla turystów krajowych i zagranicznych. Podróżujący mogą wybierać spośród licznych sklepów zlokalizowanych we wszystkich terminalach, jeśli chodzi o akcesoria, biżuterię, pamiątki i prezenty. Lotnisko oferuje liczne bary, jedzenie opcji grab-and-go i restauracji w każdym terminalu, jak również. Ulubione m.in. Caffe Ritazza i Alpha Bravo Terminal One podczas Salmon Dom i Pizza Hut znajduje się w Terminalu 2B. Usługi podróżnych biznesowych i komfort zapewniają podróżnym dostęp do wszystkiego z placami zabaw dla dzieci do zabiegów masażu. Transport do iz lotniska jest ułatwiony poprzez usługi transportu publicznego i taksówek. Usługi wynajmu samochodów dostępne na lotnisku obejmują te dostarczone przez pięciu największych przewoźników znajdujących się w przedniej części lotniska.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu