logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Alicante Lotnisko

Strona główna > Hiszpania > Wynajem aut Alicante Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Alicante Lotnisko. Wynajem samochodów na Alicante Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Alicante Lotnisko guide

Wynajem aut Alicante Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Alicante Lotnisko

Lotnisko w Alicante (kod IATA ALC) idzie również pod nazwą Alicante -Elche lotniska i był wcześniej znany jako El Altet.Lotnisko jest szóstym najbardziej ruchliwych w kraju i usługi blisko 10 mln pasażerów rocznie, 80 procent lotów będących podróże zagraniczne. Trzy największe linie lotnicze obsługujące lotnisko m.in. Ryanair, easyJet i Air Berlin. Nowy terminal pasażerski niedawno otwarte, aby zapewnić obsługę pasażerów przylatujących i odlatujących. Jest jeden pas startowy do użytkowania na lotniska w Alicante.

Linie lotnicze i połączenia

Wiele linii lotniczych działa z lotniska w Alicante w tym Thomason Airways, Vueling, Thomas Cook Airlines, Norwegian Air Shuttle, Monarch Airlines i British Airways, aby wymienić tylko kilka. Najbardziej ruchliwych tras odlatujący z lotniska w Alicante to m.in. Londyn, Manchester, Oslo-Gardermoen, Londyn-Stansted i Liverpool.

Udogodnienia Lotnisko

Różne udogodnienia są oferowane za pośrednictwem lotniska w Alicante, w tym przyjęć samochodów, transportu publicznego, restauracji, sklepów, salonu VIP, usług pasażerskich, pomocy HCP i parking. Głodni goście mogą złapać coś przekąsić na Cañas y Tapas czy Burger King, czy klienci mogą przeglądać słodkiej lub Relay sklepów detalicznych. Główne wypożyczalnie samochodów działają z lotniska w Alicante w tym Centauro, Avis, Europcar, Hertz, Przedsiębiorstw, Goldcar i Sixt.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu