logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Ibiza Lotnisko

Strona główna > Hiszpania > Wynajem aut Ibiza Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Ibiza Lotnisko. Wynajem samochodów na Ibiza Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Ibiza Lotnisko guide

Wynajem aut Ibiza Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Ibiza Lotnisko

Lotnisko Ibiza (kod IATA IBZ) widzi wiele z jej ruchu pasażerskiego w całym sezonem turystyki, działa od maja do września. Lotnisko jest również odpowiedzialny za zapewnienie dostępu do otaczającego lądu i wysp, w tym Palma de Majorka, Madryt i Barcelona.Lotnisko Ibiza służy jako centrum dla Vueling sezonowej i może pomieścić prawie pięć milionów pasażerów przez jego głównego terminalu i jednym pasie startowym.

Linie lotnicze i połączenia

Regularna usługa jest świadczona przez przewoźników takich jak Air Berlin, British Airways, Air Europa, Iberia, Ryanair oraz Vueling do miejsc takich jak Barcelona, ​​Madryt, Walencja, Sewilla, Minorka, Londynie i Palma de Majorka.Trasy są również sezon przez niezliczonych linii lotniczych zaprojektowanych z myślą o godzinach szczytu. Linie lotnicze oferujące wybierz usługi obejmują Aer Lingus, Alitalia, Condor, easyJet Szwajcaria, Livingston i Thomas Cook Airlines.

Udogodnienia Lotnisko

Główny terminal jest źródłem wielu udogodnień i usług dla osób odwiedzających. Firmy wypożyczalnia samochodów, apteka, sklepy i restauracje są dogodnie zlokalizowane w całym terminalu oprócz usług niepełnosprawność, pomoc dla pasażerów i stacjach dziecięcych. Przekąski i napoje można kupić od Espression Lavazza i Ars, z prezentów i upominków dostępnych od Desigual i Sibarium. Dużych firm wynajmu samochodów m.in. Europcar, Avis i Enterprise, Hertz.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu