logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Akureyri Lotnisko

Strona główna > England > Wynajem aut Akureyri Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Akureyri Lotnisko. Wynajem samochodów na Akureyri Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Akureyri Lotnisko guide

Wynajem aut Akureyri Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Akureyri Lotnisko

Akureyri Lotnisko (kod IATA: AEY) jest regionalny port lotniczy położony w północnej części środkowej Islandii. Placówka jest sklasyfikowany jako międzynarodowego lotniska i zapewnia łączy się wielu krajowych odbiorców. Pojedynczy pas startowy i niewielki proces Terminal 215.000 pasażerów rocznie z ponad 13.000 lotów. Planuje się rozszerzenie pasów startowych, obszarów na ziemi, a terminal pasażerski w zależności większy samolot i zapewnić dostęp do większej liczby turystów.

Linie lotnicze i połączenia

Akureyri Lotnisko oferuje usługi w trzech krajowych przewoźników: Air Islandia, klimatyzacja, Islandia (z działań przewidzianych przez Norlandair) i Icelandair (z działań przewidzianych przez Air Islandii. Air Islandia zapewnia regularną trasę przeznaczenia do Reykjavík.Pozostałe loty zapewnić regularne trasy i przeznaczenia do Grimsey Vopnafjordur.

Udogodnienia Lotnisko

Regionalny port lotniczy jest niewielki i zapewnia ograniczone udogodnienia dla pasażerów. Komfortowa poczekalnia zapewnia wspaniały widok na pobliskie góry. Usługi są ograniczone do dostępu do żywności i napojów typu przekąskę. Kilka małych sklepów i kiosków znajdują się w terminalu. Informacje i obsługa turystyczna kabiny zapewniają szereg usług dla turystów, jak również. Usługi wynajmu samochodów dostępne na lotnisku to dostawcy usług Avis, Budget, Europcar, dolar, i Hertz.Transport do iz lotniska jest również ułatwione przez usług miejskich autobusów, przystanków autobusowych i taksówek.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu