logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Keflavik Lotnisko

Strona główna > Islandia > Wynajem aut Keflavik Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Keflavik Lotnisko. Wynajem samochodów na Keflavik Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Keflavik Lotnisko guide

Wynajem aut Keflavik Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Keflavik Lotnisko

Keflavik Lotnisko jest sklasyfikowany jako międzynarodowego lotniska (kod IATA: KEF) i jest znany jako największy lotniska i głównego lotniska w Islandii. Znajduje się w Reykjaviku, lotnisko jest również znany jako międzynarodowego lotniska Keflavik lub lotniska Reykjavík-Keflavik. Dwa pasy startowe lotniska i głównego procesu terminalu około 2,5 mln pasażerów rocznie i służy jako centrum Icelandair i WOW Air.

Linie lotnicze i połączenia

Liczne regularnie regularne loty i sezonowe loty i rejsy są dostępne na lotnisku. Przewoźnik krajowy Icelandair zapewnia regularne wycieczki do Amsterdamu, Boston, Frankfurcie, Londynie, Sztokholmie, Paryżu, i liczby miejsc w Stanach Zjednoczonych.Air Berlin oferuje sezonowe loty lato Düsseldorf, Monachium, Hamburgu i Berlinie. Norwegian Air Shuttle oraz Scandinavian Airlines zapewniają regularne trasy do Oslo.WOW Air oferuje regularne loty do Kopenhaga, Londyn i Berlin z lotów sezonowych do Amsterdamu, Mediolanu, Salzburgu, Warszawie i Zurychu.

Udogodnienia Lotnisko

Jako jeden z największych portów lotniczych w Islandii, w Reykjaviku lotnisko oferuje szereg usług i udogodnień dla pasażerów. Wybierz szereg restauracji i Islandii taryfy i sklepów w 66 ° Nordur lub Blue Lagoon. Kawiarnia Europa i Kawiarnia międzynarodowe stanowią również liczne opcje i menu dla pasażerów. Bezcłowy moda i islandzki Gifstore Rammagerðin sprzedaje ciekawe opcje dla prezentów i upominków. Transport do iz lotniska jest dostępna taksówką, Flybus lub wynajmu samochodu. Wynajem samochodów są z budżetu, Avis, Europcar i Hertz Islandii, Islandii.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu