logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Warszawa Lotnisko

Strona główna > Polska > Wynajem aut Warszawa Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Warszawa Lotnisko. Wynajem samochodów na Warszawa Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Warszawa Lotnisko guide

Wynajem aut Warszawa Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Warszawa Lotnisko

Lotnisko Warszawa (kod IATA WAW) przeszedł kilka zmian nazw w to już historia. Dawne nazwy obiektów m.in. Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie lub Warszawa-Okęcie i oficjalnie zmieniła nazwę w 2001 roku na cześć byłego rezydenta i kompozytora Fryderyka Chopina. Jednak Okęcie wciąż powszechne i popularne odniesienia dla tego lotniska. Planuje się zintegrować dwa terminale w jeden ekspansywnej przestrzeni roku 2015. Lotnisko posiada również dwie przecinające się pasy startowe. Ponad 9 mln pasażerów na lotnisku w Warszawie na stronie, co najbardziej ruchliwych w kraju.

Linie lotnicze i połączenia

Jako międzynarodowego lotniska i najbardziej ruchliwych w kraju, Lotnisko Warszawa jest odpowiedzialna za widzenie prawie czterdzieści procent turystów w tym kraju. Loty cargo, handlowe i czarterowe są dostępne z lotniska w Warszawie. Dwa krajowe linie lotnicze, Wizz Air i Polskie Linie Lotnicze LOT, świadczyć usługi na niezliczonych miejsc, takich jak Rzeszów, Kraków, Wrocław i Poznań , aby wymienić tylko kilka.Międzynarodowe linie obejmują Finnair, Air Berlin, Air France, Katar Airlines i Turkish Airlines.

Udogodnienia Lotnisko

Lotnisko Warszawa oferuje wiele udogodnień, w tym kawiarni, transportu publicznego, wynajmuje samochodów, usług biznesowych i salonów. Voyage Café oferuje szeroki wybór przekąsek i napojów dla pasażerów w terminalu odlotów. Sklepy i kioski, takie jak Discover Warszawie oferuje wybór prezentów i zestawem kosmetyków. Wypożyczalnie samochodów znajdują się w Terminalu A i obejmują Europcar, Avis, Budget, Gospodarny i wyrazić wynająć samochód.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu