logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Ankara Lotnisko

Strona główna > Turcja > Wynajem aut Ankara Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Ankara Lotnisko. Wynajem samochodów na Ankara Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Ankara Lotnisko guide

Wynajem aut Ankara Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Ankara Lotnisko

Oficjalnie znany jako International Lotnisko Esenboğa, lotniska Ankara (ESB) Kod IATA jest świadczenie usług dla mieszkańców stolicy, Ankara, od 1955 roku. Lotnisko widzi prawie sześć milionów pasażerów rocznie - większość z nich to pasażerowie krajowych - co piąty najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju. W 2009 r. Międzynarodowa Rada Lotnisko przyznane jedną z "najlepszych w Europie" nagrody lotniskowych. Dwie linie używać Lotnisko Ankara jako miejsca piasty, w tym Turkish Airlines i AnadoluJet. Dwa pasy startowe i niedawno odnowiony proces terminal pasażerski Duże natężenie ruchu pasażerskiego w roku.

Linie lotnicze i połączenia

Asortyment linii lotniczych oferuje usługi dla lotniska Ankara tym Saudia, Lufthansa, EgyptAir, irackie Airways i SunExpress Deutschland oprócz dwóch linii lotniczych. Trasy z lotniska w Ankara obejmują Bagdadu, Frankfurt, Amsterdam, Stambuł, Trypolis i Berlin, aby wymienić tylko kilka.

Udogodnienia Lotnisko

Nowoczesne i przestronne Terminal oferuje wszystkie udogodnienia i usługi pasażerowie wyglądają na tym pracownikami, salony samochodowe, sale VIP, żywność i napoje, zakupy, pomoc HCP i usług pasażerskich. Ciesz przekąsić na Restro lub Sky Restaurant w hali odlotów, lub odebrać upominek w sklepie duty free. Pasażerowie zainteresowani wynajmu samochodów znajdą szereg opcji przez Hertz, Europcar, Avis, Budget, Sixt i krajowym.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu