logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Antalya Lotnisko

Strona główna > Turcja > Wynajem aut Antalya Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Antalya Lotnisko. Wynajem samochodów na Antalya Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Antalya Lotnisko guide

Wynajem aut Antalya Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Antalya Lotnisko

Antalya Lotnisko (kod IATA AYT) znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta i widzi wiele z jej ruchu pasażerskiego w wyniku jego dogodne położenie do pięknej scenerii Morza Śródziemnego. Każdego roku prawie 25 milionów pasażerów - z których 20 są międzynarodowe podróżnych - przejście przez lotnisko w drodze do Turcji plaże!Antalya Lotnisko posiada dwa terminale, aby pomieścić pasażerów krajowych i międzynarodowych, a także trzy pasy startowe. W 2011 r. Międzynarodowa Rada Portów Lotniczych wyróżniona lotniska w Antalyi, jak jeden z najlepszych portów lotniczych w Europie.

Linie lotnicze i połączenia

Cztery linie lotnicze wykorzystują obecnie lotniska w Antalyi jako miejsca piasty, w tym SunExpress Pegasus Airlines,, Corendon Airlines i Freebird Airlines. Oprócz tych przewoźników, Aeroflot, Air Astana, Condor, EasyJet, Lufthansa i Onur Air oferują usługi w zakresie miejsc. Czartery sezonowe są przez większość linii lotniczych działających na miejsc. Popularne kierunki obejmują Stambuł, Londyn, Rzym, Moskwa, Monachium i Berlinie.

Udogodnienia Lotnisko

Pasażerów przylatujących i odlatujących z lotniska w Antalyi mają wiele usług i udogodnień, z których do wyboru. Wszystkich samochodów, pomoc wynajmuje pasażer, sklepów wolnocłowych, pokoje modlitwy, miejsca dla niepalących, dostęp do internetu i usługi oferowane są handicap poprzez terminal. Pasażerowie mogą wybierać pomiędzy firm wynajmujących samochody, takich jak Alamo, National, Hertz, Europcar, Filo, Avis i Budget.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu