logo  

+48 223988055

 
     
 

Wynajem Aut | Obsługa klienta | Informacje | O nas

 
     
 
 

Biuletyn

Uzyskaj najlepsze oferty, subskrybując nasz biuletyn

>> Subskrybuj

 

Aplikację na Iphone

Pobierz aplikację na urządzenie iPhone lub iPad

>> Pobierz aplikację

 

 

 

 

 

Wynajem samochodów Izmir Lotnisko

Strona główna > Turcja > Wynajem aut Izmir Lotnisko

Porównaj oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów na świecie, w tym Avis, Hertz, Europcar, Sixt i Alamo, aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu na Izmir Lotnisko. Wynajem samochodów na Izmir Lotnisko za pośrednictwem naszego serwisu obejmuje pakiet ubezpieczeń: ubezpieczenie przed kradzieżą, zabezpieczenie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom, ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu, a także nieograniczony kilometraż.

Zapewnij sobie korzyści, wypożyczając samochody przez nasz serwis:

 

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć nawet na 50% niższe koszty w porównaniu z innymi pośrednikami

 
  Cena obejmuje wszystkie potrzebne usługi ubezpieczeniowe
  Wliczone są stawka VAT oraz opłata lotniskowa
  Żadnych ukrytych opłat ani opłat związanych z obsługą kart kredytowych
  Nasz zespół ds. obsługi klienta może udzielić Ci pomocy przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu

Izmir Lotnisko guide

Wynajem aut Izmir Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Izmir Lotnisko

Izmir Lotnisko (kod IATA ADB) jest oficjalnie znany jako Międzynarodowy Izmirze lotniska, nazwany na cześć byłego Prezesa Rady Ministrów Turcja Izmir.Lotnisko znajduje się nowo wyremontowany terminal i dwa pasy startowe, które oferują usługi na prawie sześć milionów pasażerów rocznie. Izmir Lotnisko służy jako miejsca przesiadkowego dla Turkish Airlines, Pegasus Airlines oraz SunExpress. W wyniku ruchu pasażerskiego, to jest czwarty najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju pod względem liczby pasażerów.

Linie lotnicze i połączenia

Oprócz nośników piasty, Izmir Lotnisko oferuje szeroki wybór międzynarodowych i krajowych linii lotniczych. Mahan Air Arabia, Lufthansa, Air Berlin i Germania to tylko niektóre z przewoźników świadczących tras dla pasażerów. Wspólne cele podróży m.in. Amsterdam, Londyn, Warszawa, Istambuł, Paryż, Berlin i Frankfurt nad Menem.

Udogodnienia Lotnisko

Izmir Lotnisko oferuje wiele udogodnień i wyjątkowe usługi z terminalu, w tym kantor wymiany walut, dostęp do Internetu, usługi medyczne, meczetów, pomoc bagażu, wynajmuje samochód, restauracjach i informacji turystycznej. Kawiarnie w terminalu zapewniają asortyment kawy, przekąsek i małych posiłków do przylatujących i odlatujących podróżnych. Wypożyczalnie samochodów są łatwo dostępne dla przybywających gości przez takie firmy, jak Europcar, Sixt, Avis, Duray Rent a Car, Hertz i National.

 

 

     
 

Wynajem aut

Obsługa klienta

Informacje

Subskrybuj biuletyn

Najnowsze artykuły

Korzyści dotyczące wynajmu samochodu